Czyszczenie i dezynfekcja kanałów wentylacyjnych

Jako jedna z niewielu firm oferujących czyszczenie kanałów wentylacyjnych zapewniamy profesjonalne wykonywanie usługi przez pracowników, którzy instalacje wentylacyjne znają od podstaw. Nie są to ludzie nauczeni prostej obsługi urządzeń do czyszczenia, są to prawdziwi specjaliści od wentylacji, którzy doskonale znają się na instalacjach wentylacyjnych, o czym świadczy zakres działania naszej firmy, która nie zajmuje się wyłącznie czyszczeniem kanałów ale również montażem czy bieżącym serwisem. To czyni nas jednym z prawdziwych liderów rynku.

Dbanie o czystość wentylacji mechanicznej jest ogromnie ważnym zagadnieniem. W wentylacji procesów produkcyjnych wpływa na ich efektywność, a w wentylacji bytowej przede wszystkim na zdrowie osób przebywających w wentylowanych pomieszczeniach. Zanieczyszczenia zalegające w kanałach doprowadzających powietrze, np.: kurz, roztocza, poremontowy pył, robactwo, wirusy, pleśń mogą być chorobotwórcze i silnie alergizujące. Dlatego bardzo istotne jest regularne czyszczenie wentylacji, obowiązkowe dla każdego administratora budynku.

 

Częstotliwość czyszczenia określona jest w normie wprowadzonej przez Unię Europejską, o symbolu PN-EN15780:2011

Nasza firma wykona każde zlecenie z zakresu czyszczenia instalacji wentylacji. Mamy duże doświadczenie, wielokrotnie czyściliśmy instalacje m.in. :

  • odciągów przemysłowych, likwidując zagrożenie pożarowe i zwiększająć efektywność wyciągu powietrza
  • wentylacji bytowej w domach jednorodzinnych,
  • wentylacji na oddziałach szpitalnych, w tym też o podwyższonym stopniu czystości na salach operacyjnych i oddziałach OIOM.
  • filtry absolutne HEPA, nawiewy laminarne
  • wyciągi tluszczowe z kuchni
  • wentylacji bytowej w hotelach, biurach, restauracjach

Do prac wykorzystujemy nowoczesne i specjalistyczne urządzenia przeznaczone i zaprojektowane do skutecznego czyszczenia oraz dezynfekcji kanałów wentylacyjnych. Zachęcam do współpracy.